Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

odc. 59 straż Biznesowa - Słubice i "LIPA" zamiast fotoradaru. " TVBigos Channel"

 
Jestem członkiem Stowarzyszenia Prawo na Drodze prawonadrodze.org.pl Zostań naszym członkiem: szkolenia, porady, wsparcie. 22.10.2012 r. ustawiony przy drodze nr 137 miejscowość Kunowice, fotoradar AD9T - link do inst. obsługi tego modelu na końcu opisu do filmu. To urządzenie jest identyczne co wielcy dbania o bezpieczeństwo fiskalne (minister Rostowski i Nowak) zamontowali w zamaskowanych autach - Mondeo, Focus, Partner. sm Słubice miałem przyjemność zarejestrować na TVBigos jako odc. 13 z 28.10.2010 r., youtube.com/watch?v=qvkj1WUf5bc Od tamtego nagrania jest pewien postęp, sm jest ustawiona w pobliżu FR i jak nie śpi, to pilnuje urządzenie, ale trudno odnieść się do ustawienie, gdyż wtedy brak obecności sm tak mnie zainteresował, że ustawienie FR, wypadło mi z głowy. Kwestia ustawienie wg. zaleceń producentów wydaje się być mało istotna w obliczu natłoku obowiązków jak i własnych życiowych doświadczeń z tym tematem związanych, które to doświadczenie zbierane latami doprowadziło do najskuteczniejszego sposobu ustawienia tego sprzętu. Jak rozwiązać problem ignorancji wytycznych producentów sprzętu, oraz rutyny w którą popadają już przy drugim w życiu ustawieniu fotokasownika. JEDNAK NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIE BĘDZIE USUNIĘCIE Z MANDATÓW KONT GMIN, MIAST, NA CHOĆBY SKARB PAŃSTWA CZY WOŚP, LUB USUNIĘCIE NIEFORTUNNIE WPROWADZONYCH UPRAWNIEŃ DO KONTROLI RUCHU DROGOWEGO - OD TEGO JEST POLICJA. Instr. do tego urządzeń fotoradarowych: dompokus.pl/fotoradary/ Przyłącz się do akcji: Policja, też łamie przepisy - teraz Ty daj mandat Policji! youtube.com/watch?v=GPXA339CulI Zapraszam do odwiedzenia strony prawonadrodze.org.pl/ Jestem członkiem tego stowarzyszenia i zapraszam do wstąpienia: Jestem dziennikarzem LIBERTY MEDIA LTD - radio KonteStacja.com

 


TVBigos
 
Data pliku video: 2013-04-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola