Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wystawa kalendarza Galerii OKNO i akcent charytatywny

Data publikacji: 2019-01-04, Data modyfikacji: 2019-01-06
A A AWydrukDrukuj  
 
11.01.2019 r. o godz. 18:00 w galerii OKNO odbędzie się wystawa fotografii ilustrujących tegoroczny kalendarz z Galerii OKNO. Każdy kto wrzuci datek do puszki hospicjum Św.Wincentego a’Paulo w Słubicach otrzyma kalendarz. Od pewnego czasu tradycją Galerii OKNO stało się wydawanie artystycznych kalendarzy ilustrowanych fotografiami, które uczestnicy grupy fotograficznej AKFA wykonywali na wspólnych spotkaniach, inspirując siebie nawzajem. W tym roku jest to kalendarz wypełniony pełnymi poetyki fotogramami i luksografiami. Dedykowany jest Hospicjum Domowemu Św.Wincentego a’Paulo w Słubicach, aby wesprzeć ich misje, doceniając serce i zaangażowanie jakim obdarowują swoich podopiecznych,a przede wszystkim dać szanse na ukojenie chorym zgodnie z hasłem które im towarzyszy: „…Dobro chorego i jego rodziny jest wartością najwyższą…”  Autorki i autorzy prac: Agnieszka Dubacka, Witold Cholewa, Tymon Golubski, Joanna Korbus, Natalia Janczycka, Sławomir Janicki, Katarzyna Kochańska, Karolina Konczyńska, Emilia Kusz, Klaudia Kwiecińska, Anna Łysiak, Beata Łysiak, Kaja Mierzejewska, Dariusz Olechno, Liwia Pawłowska, Halina Samsonowicz, Marzena Tatarska, Agnieszka Woźna, Marta Zaporowska. Prowadzili i inspirowali: Anna Panek-Kusz i Tomasz Fedyszyn.

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7880,wystawa-kalendarza-galerii-okno-i-akcent-charytaty
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola