Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wietnamczyk do kontroli pokazał paszport kolegi. Swój schował w bucie

Data publikacji: 2019-01-08, Data modyfikacji: 2019-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj, kilka minut po północy funkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka zatrzymali obywatela Wietnamu. Funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Świecku wylegitymowali młodego mężczyznę o azjatyckich rysach twarzy. Mężczyzna w trakcie kontroli okazał funkcjonariuszom wietnamski paszport oraz polską kartą pobytu ważną do 2021 roku. Twarz mężczyzny wyglądem nieznacznie odbiegała od wizerunku przedstawionego w dokumentach przedstawionych do kontroli co wzbudziło czujność kontrolujących go funkcjonariuszy.  Mężczyzna został przewieziony do Placówki SG w Świecku w celu ustalenia jego faktycznej tożsamości. Na miejscu Wietnamczyk wyjął z buta schowany tam paszport wietnamski oraz nieważną już polską kartę pobytu. W dokumentach tych zdjęcie zgadzało się z wizerunkiem osoby zatrzymanej. W związku z powyższym,  mężczyzna ukarany został karą grzywny w wysokości 1500 zł za za popełnione przestępstwo określone w art. 275 § 1 kk tj. za posługiwanie się cudzym dokumentem tożsamości. W trakcie dalszych ustaleń stwierdzono, że na cudzoziemca od 4 stycznia w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim oczekuje nowa karta pobytu, której cudzoziemiec nie odebrał.  (Info.pras.Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.)    

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7886,wietnamczyk-do-kontroli-pokazal-paszport-kolegi-sw
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola