Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przed nami XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Data publikacji: 2019-01-04, Data modyfikacji: 2019-01-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Wielkimi krokami zbliża się XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych do przybycia i celebrowania tego dnia wspólnie. Organizator Finału zwraca się do słubiczan z gorącą prośbą o przekazywanie do siedziby SMOK interesujących fantów na licytację.  LISTA DOTYCHCZASOWYCH FANTÓW Kolacja o wartości 150 zł od Klubu Prowincja. Voucher na wszystkie imprezy organizowane w 2019 r. przez Klub Prowincja. Grochówka w Klubie Prowincja - wydawana 13.01.2019 r. od godz. 14:00 do wyczerpania . Maskotki od Firmy Travel FREE - Słubice. Dwie koszulki od Łukasza Fabiańskiego.  Rękawice od Łukasza Fabiańskiego. Burmistrz Słubic upiecze tort na dowolną okazje. W studiu nagrań SMOK - duet z Burmistrzem Słubic. Dwumiasto podarowało 40 pączków na TŁUSTY CZWARTEK. Dwa kosze materiałów promocyjnych od UM. Drewniany kogut od UM. Oprawione zdjęcie panoramiczne Słubic i Frankfurtu od UM. Książki - topografia Frankfurt Słubice od UM. Publikacje dot, traktatu Polsko Niemieckiego od UM Podczas finału wylicytować będziecie mogli Państwo również 3-miesięczną reklamę w naszej gazecie HTS NEWS oraz miesięczną reklamę w naszej telewizji.

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7881,przed-nami-xxvii-final-wielkiej-orkiestry-swiatecz
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola