Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty "Obywatele w wyborach" w Słubicach

Data publikacji: 2018-09-28, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Już w piątek 5 października w Słubicach odbędzie się warsztat samorządowy "Obywatele w wyborach". ''Podczas spotkania: Omówimy nasze lokalne problemy, które może rozwiązać samorząd. Poszukamy spraw, które nas łączą i dzielą, przyjrzymy się kompetencjom naszych przedstawicieli, oraz podzielimy się pomysłami na podsumowanie ich kadencji. Wyjaśnimy, jak nowelizacja Kodeksu Wyborczego zmieni tegoroczne głosowanie. Podyskutujemy o mocnych i słabych stronach kampanii wyborczych do samorządu. Porozmawiamy o tym, jak zachęcić kandydatów do dialogu z wyborcami i mądrze kwestionować ich obietnice.  Zaproponujemy włączenie się w organizację wyborów samorządowych w 2018 r. Wyjaśnimy, na czym polega praca obwodowej komisji wyborczej, mężów zaufania i obserwatorów społecznych. Do zobaczenia! Zaczynamy o 17:00 w sali nr 19 w Collegium Polonicum przy ul. Kościuszki 1. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne.'' - MamPrawoWiedziec.pl

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7657,warsztaty-obywatele-w-wyborach-w-slubicach
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola