Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W telewizorach ukryli blisko 4,5 kg marihuany i ponad 3 kg amfetaminy

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Blisko 4,5 kg marihuany i ponad 3 kg amfetaminy. Wspólne działania z funkcjonariuszami Działu Morskiego Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego doprowadziły do zatrzymania jednego z podejrzanych. 22 listopada tuż po północy funkcjonariusze Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wlkp. wytypowali do kontroli osobowego opla. Z  Holandii do Polski powracało nim kilkoro podróżnych. W trakcie kontroli mundurowi ustalili, że, oprócz bagażu należącego do podróżnych, kierowca przewozi przesyłkę, w której były 2 używane telewizory owinięte taśmą samoprzylepną. Pojazd pod konwojem postanowiono przemieścić na teren TTOC w Świecku w celu wykonania dalszych czynności. W pomieszczeniu kontrolnym telewizory wypakowano. Funkcjonariusze stwierdzili, że śruby mocujące ich tylne pokrywy noszą ślady manipulacji. Po zdjęciu pokryw we wnętrzu obu urządzeń ujawniono 18 hermetycznych woreczków foliowych. W 15 znajdował się susz roślinny koloru zielonego, a w pozostałych biały proszek. Przeprowadzone narkotesty potwierdziły przypuszczenia kontrolujących, że mogą mieć do czynienia z substancjami odurzającymi. W ich wyniku ustalono, że bezpańska przesyłka zawierała 4251 g marihuany i 3099 g amfetaminy. Czarnorynkową wartość przerzutu z Holandii oszacowano na ok. 215 tys. złotych. Dalsze śledztwo w tej sprawie toczy się pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słubicach. Podejrzanego decyzją sądu tymczasowo aresztowano. (Info.pras.Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze) 

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7812,w-telewizorach-ukryli-blisko-45-kg-marihuany-i-pon
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola