Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Takich mikołajek jeszcze nie było! Do Słubic przyjechały żywe renifery

Data publikacji: 2018-12-06, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Takich mikołajek w Słubicach jeszcze nie było! W naszym mieście, obok warzywniaka Alik i Syn pojawiła się świąteczna zagroda z Mikołajem i żywymi reniferami na czele. Każdy kto tego dnia przyszedł do zagrody mógł bezpłatnie zrobić sobie zdjęcie z mikołajem i reniferami, rozdane zostały również drobne słodycze. Organizatorem tej inicjatywy jest warzywniak  ''Alik i Syn''. Zgromadzone osoby zapytaliśmy co sądzą o tej inicjatywie, każdy był zachwycony.  Przy zagrodzie pojawił się również element charytatywny. Została wystawiona puszka, do której można było wrzucać dobrowolne datki na rzecz Stowarzyszenia po PROstu. 

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7833,takich-mikolajek-jeszcze-nie-bylo-do-slubic-przyje
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola