Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SŁUBICCY STRAŻACY NAGRODZENI ZA DZIAŁANIA PODCZAS POŻARU COLLEGIUM POLONICUM

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 
10 sierpnia br. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach mł. bryg. Wojciech Śliwińskich podczas uroczystej zbiórki wręczył nagrody finansowe siedmiu strażakom za wykazany profesjonalizm w trakcie prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych podczas pożaru budynku Collegium Polonicum w Słubicach, który miał miejsce w dniu 31 lipca 2018 r. Wyróżnieni strażacy stanowili w dniu 31 lipca br. obsadę zmiany służbowej JRG PSP w Słubicach i brali udział w działaniach ratowniczych związanych z gaszeniem pożaru dachu w budynku Collegium Polonicum w Słubicach. Trafne decyzje oraz sprawne i skuteczne działania podjęte w pierwszej fazie działań skutkowały szybkim opanowaniem pożaru i znacznym ograniczeniem jego rozmiaru oraz powstałych strat materialnych. Zbiórka był również okazją do złożenia ślubowania przez str. Dawida Bartkowiaka, który z dniem 17 maja br. rozpoczął służbę w KP PSP Słubice. (info.pras.Państwowa Straż Pożarna w Słubicach)

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7551,slubiccy-strazacy-nagrodzeni-za-dzialania-podczas-
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola