Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polacy przeciw imigrantom SŁUBICE 07.05.2016 Zapowiedź

 
W trosce o dobro naszego kraju, nieformalna organizacja "Narodowe Słubice" zaprasza wszystkich na ogólnopolską manifestację, sprzeciwiającą się napływowi imigrantów do Europy. Manifestacja odbędzie się w Słubicach, 7. maja o godzinie 13. Start na Placu Bohaterów. Do zobaczenia! Czołem Wielkiej Polsce! link do wydarzenia: facebook.com/events/1085987374796978/ Narodowe Słubice na FB: facebook.com/NarodoweSlubice/ Muzyka: Title: Run Or Die Composer: Christian Baczyk Zdjęcia: Polsat News polsatnews.pl facebook.com/polsatnewspl Marcin Rola youtube.com/channel/UCjFv... facebook.com/pages/Marcin-Rola-MIKRO­BLOG/563477963699889 Modern Husars/ GK Visual Arts youtube.com/channel/UCozo... facebook.com/GKVisualArtsStudio Chłopcy z lasu & komitet figli/ TV Trwam youtube.com/channel/UCDLQ... tv-trwam.pl Krystian Parol youtube.com/channel/UCQgn... Green Movie youtube.com/channel/UCgVe... facebook.com/greenmoviepl

 


Narodowe Słubice
 
Data pliku video: 2016-04-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola