Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatnia prosta Arka Karpowicza, włączmy się w pomoc!

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Historię Arka Karpowicza zna już wiele osób, droga do zwalczenia choroby była długa i kosztowna, dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób Arek jest już na ostatniej prostej, niestety do tego niezbędne jest uzbieranie sporej kwoty pieniężnej w krótki czas. Fundacja Grupy pomagamy, która od początku wspiera Arka, apeluje o pomoc! Zachęcamy do pomocy i brania udziału w licytacjach, które cały czas odbywają się na Facebooku - TUTAJ. Chętni mogą też wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto: Fundacja Grupy Pomagamy Nr konta 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001 Dopisek: „AREK-licytacje” lub „AREK” jeśli chodzi o wpłatę bez licytacji. Można też pomagać przez stronę www.pomagam.pl.

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7673,ostatnia-prosta-arka-karpowicza-wlaczmy-sie-w-pomo
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola