Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oferta pracy w ZUWŚ - operator oczyszczalni ścieków

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator Oczyszczalni Ścieków. Miejsce zatrudnienia: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. Miejsce pracy: Miejska Oczyszczalnia Ścieków, ul. Żurawia 10, 69-100 Słubice OD KANDYDATA OCZEKUJEMY: - wykształcenie minimum zawodowe, - odporność na stres w sytuacjach awaryjnych, - dobry stan zdrowia, - umiejętność pracy w zespole, - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych bądź posiadanie kwalifikacji spawalniczych (istnieje możliwość ich uzyskania w najbliższym czasie), OSOBIE ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU OFERUJEMY: - stabilną pracę na pełny etat, - możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, - warsztat pracy, narzędzia, sprzęt, odzież robocza, środki BHP, - bardzo dobre warunki socjalne. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert do dnia 1 października 2018 roku, godzina 12:00 na adres Spółki: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. , ul. Krótka 9, 69-100 Słubice. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej spółki www.zuws.pl .

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7617,oferta-pracy-w-zuws-operator-oczyszczalni-sciekow
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola