Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MIĘDZY RACJĄ A RELACJĄ - ODCINEK 1

Data publikacji: 2018-09-19, Data modyfikacji: 2018-09-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy Państwa na niezwykle fascynującą, interesującą i żartobliwą podróż skupiającą się wokół relacji. Sama świadomość relacji już jest początkiem czegoś niezwykłego. Świadomość relacji daje nam przede wszystkim wybór. Wybór, który podejmujemy sami. Dotyczy on możliwości pozostania w punkcie, w którym już jesteśmy, czyli w relacjach w których trwamy z ludźmi obecnie lecz niesie ze sobą również możliwość stworzenia czegoś nowego, czegoś trwałego, satysfakcjonującego i dającego nam poczucie bezpieczeństwa. Czasem od jednego kroku zaczyna się życie na nowo.

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7637,miedzy-racja-a-relacja-odcinek-1
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola