Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LVI Sesja Rady Miejskiej

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy Państwa na LVI Sesję Rady Miejskiej. cz. 2 Porządek LVI Sesji Rady Miejskiej w Słubicach: Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie opłaty za wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych na terenie Gminy Słubice.   Projekt uchwały RM w Słubicach o zmianie uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniego programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Słubice w latach 2016-2022.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów najmu, na okres do 3 lat.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów najmu, na okres do 10 lat oraz odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie nadania nazwy ulicy w obrębie 2 Golice, gmina Słubice.   Projekt uchwały RM w Słubicach o zmianie uchwały w sprawie określenia zasad w zakresie obrotu nieruchomościami. Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie uchylenia uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego centrum Miasta Słubice dla terenu przy ul. Kościuszki oraz ul. Słowackiego .   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy na nieruchomości gminne..   Projekt uchwały RM w Słubicach o zmianie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości na okres 9 lat i 11 miesięcy oraz odstąpienia od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie uchwalenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Słubice .   Międzysesyjne sprawozdanie z działalności Burmistrza Słubic, w tym   z wykonania uchwał Rady Miejskiej w Słubicach.   Interpelacje radnych.   Wolne wnioski radnych.   Bieżące sprawy Rady Miejskiej w Słubicach.   Zamknięcie LVI Sesji Rady Miejskiej w Słubicach.      

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7662,lvi-sesja-rady-miejskiej
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola