Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LV SESJA RADY MIEJSKIEJ

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy Państwa na LV Sesję Rady Miejskiej cz. 2   cz. 3     Porządek LV Sesji Rady Miejskiej w Słubicach:   Uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dyplomów i listów gratulacyjnych rodzicom.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie zmiany uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej gminy Słubice .   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie zmiany uchwały Nr V/45/2018 Rady Miejskiej w Słubicach z dnia 23 kwietnia 2015 r. w sprawie poboru podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego od osób fizycznych w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie zmiany uchwały nr XXVII/209/2012 rady Miejskiej w Słubicach z dnia 28 czerwca 2012 r. w sprawie określenia stawek opłaty targowej w Gminie Słubice, zasad jej poboru oraz wyznaczenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wyboru organizacyjno –prawnej formy prowadzenia usług w zakresie komunikacji miejskiej w granicach administracyjnych gminy Słubice.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie ustalenia organizacji Punktu przedszkolnego w Golicach.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie ustalenia organizacji Punktu przedszkolnego w Kunowicach.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie ustalenia organizacji Punktu przedszkolnego w Świecku.   Projekt uchwały RM w Słubicach o zmianie uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Słubice w latach 2016 -2022.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu.   Projekt uchwały RM w Słubicach w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów najmu, na okres 10 lat oraz odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu.   Sprawozdanie z działalności Spółki Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.   Funkcjonowanie Zakładu Usług Wodno –Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach.   Sprawozdanie z działalności Spółki za rok 2017 PUK Sp.z o.o.  w Słubicach.   Sprawozdanie z konsultacji społecznych dotyczących ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice przeprowadzonych w terminie od 3 lipca 2018 r. do 25 lipca 2018 r.   Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2017/2018.   Międzysesyjne sprawozdanie z działalności Burmistrza Słubic, w tym   z wykonania uchwał Rady Miejskiej w Słubicach.   Interpelacje radnych.   Wolne wnioski radnych.   Bieżące sprawy Rady Miejskiej w Słubicach.   Zamknięcie LV Sesji Rady Miejskiej w Słubicach.        

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7590,lv-sesja-rady-miejskiej
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola