Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KURS FIT SENIOR W CENTRUM MEDYCZNYM BRANDMED

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Wiek biologiczny nie zawsze równa się wiekowi kalendarzowemu. Dlatego, by zachować sprawność fizyczną oraz umysłową, czuć się komfortowo we własnym ciele niezbędna jest nie tylko właściwa dieta, ale i odpowiednia aktywność fizyczna. Zajęcia sportowe dla seniorów gwarantują wiele zdrowotnych korzyści, do których możemy zaliczyć: – regulacja ciśnienia tętniczego, – poprawa koordynacji psychoruchowej, – poprawa jakości snu, – wzrost masy i siły mięśniowej, – poprawa samopoczucia, –  obniżenie poziomu złego cholesterolu, – zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakrzepów i zatorów, – wzmocnienie serca, – zwiększenie ruchomości w stawach, – wzmocnienie kości. Jesień życia że być pogodna i radosna, a zajęcia ruchowe działają pozytywnie nie tylko na nasze ciało, ale i umysł. Dlatego z myślą o naszych seniorach powstała grupa Fit Senior, w ramach której regularnie odbywać się będą zajęcia sportowe. Po wcześniejszej konsultacji z wykwalifikowanym fizjoterapeutą i po przeprowadzeniu wywiadu dokonujemy oceny, czy dana osoba może wykonywać ćwiczenia grupowe, czy może w jej przypadku bardziej właściwe byłyby zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy piątek o godz. 9:00 i trwaja 40 min. Koszt zajęć to 15 zł BĄDŹMY AKTYWNI BEZ WZGLĘDU NA WIEK! ZAPRASZAMY!

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7727,kurs-fit-senior-w-centrum-medycznym-brandmed
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola