Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DZIĘKUJEMY! | Pożegnanie ELSA Słubice | LVI WZD Warszawa | 18 listopada 2017

 
18 listopada 2017 roku w Warszawie Walne Zebranie Delegatów - najwyższa władza stowarzyszenia - podjęła decyzję o rozwiązaniu Grupy Lokalnej ELSA Słubice. Powyższy filmik jest dowodem uznania całej elsowskiej społeczności dla pracy ostatniego zarządu jak i dla wszystkich członków ELSA Słubice, którzy przyczynili się do powstania niesamowitej historii. Brak nam słów aby wyrazić wdzięczność dla Waszej pracy! Wasze projekty na zawsze pozostaną w naszych sercach i w trudnych chwilach będziemy wspominać Waszą waleczność i pracowitość. Dzięki Wam wiemy, że od nas zależy bardzo wiele, dlatego od dziś będziemy chcieli iść za Waszym przykładem i pracować tak, jakby jutra miało nie być! ELSA Słubice - DZIĘKUJEMY! W środę 6 grudnia organizowana jest kolacja pożegnalna organizowana przez ELSA Słubice. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym nietypowym i historycznym wydarzeniu! Link do wydarzenia: goo.gl/dsqC7t Dziękujemy bardzo G.F. DARWIN za stworzenie piosenki, która stała się ulubioną dla ELSA Słubice Posłuchaj oryginału tutaj: goo.gl/pg4Mwd *** Subskrybuj nasz kanał i nie przegap żadnego wydarzenia! goo.gl/8md3N7 Facebook goo.gl/yYwW8F Instagram goo.gl/9kZbGt Twitter goo.gl/eLi3yq LinkedIn goo.gl/EuSQ3W Odwiedź również naszą nową stronę internetową: elsa.org.pl Stay tuned! *** Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa, ang. European Law Students’ Association (ELSA) jest największą apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa. ELSA obecna jest w 43 krajach w Europie, działając w sieci poprzez Grupy Narodowe i Lokalne pod przewodnictwem Zarządu Międzynarodowego (International Board) z siedzibą w Brukseli. Międzynarodowy charakter organizacji oparty jest na budowaniu wzajemnej współpracy oraz porozumienia przez poznawanie innych systemów politycznych i kultur prawnych. Członkowie ELSA uczestnicząc w życiu Stowarzyszenia zdobywają cenne doświadczenia i nową perspektywę w spojrzeniu na prawo, kształtowanie przyszłego życia zawodowego oraz stosunki międzynarodowe. Wizja ELSA: „Sprawiedliwy świat, w którym szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową”. Partner ELSA Poland: EY Sponsorzy Strategiczni ELSA Poland: Allen & Overy CMS Deloitte DLA Piper KPMG MDDP Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy PwC Sponsor Wspierający ELSA Poland: PZU Partner Pro Bono ELSA Poland: Doktór Jerszyński Pietras Partnerzy Naukowi ELSA Poland: Naczelna Rada Adwokacka Krajowa Izba Doradców Podatkowych Krajowa Rada Komornicza Krajowa Rada Radców Prawnych Partner Medialny ELSA Poland: Infor.pl ***

 


Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland
 
Data pliku video: 2017-11-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola