Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

AWANSE DLA 27 SŁUBICKICH POLICJANTÓW

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W poniedziałek(1 października) nadkomisarz Tomasz Rawa p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach wręczył policjantom rozkazy personalne o podwyższeniu dodatków służbowych oraz mianowaniu na wyższe stopnie i stanowiska. Wyróżnieni zostali funkcjonariusze, którzy wykazali się bardzo dobrymi wynikami w służbie, dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywaniu zadań służbowych. W poniedziałek(1 października) w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach odbyła się uroczystość, w trakcie której nadkomisarz Tomasz Rawa p.o. Komendanta słubickiej jednostki pogratulował i wręczył policjantom rozkazy personalne o podwyższeniu dodatków służbowych oraz mianowaniu na wyższe stopnie i stanowiska. Komendant osobiście podziękował policjantom  za zaangażowanie, skuteczność oraz bardzo dobre wyniki w służbie. Zadania stawiane przed policjantami  są realizowane w sposób wzorowy a zdecydowane i sumienne działania wszystkich funkcjonariuszy mają wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu słubickiego. Rozkazy z rąk Komendanta odebrali funkcjonariusze z pionu kryminalnego, prewencji oraz ruchu drogowego, na co dzień pełniących służbę na stanowiskach wykonawczych m.in. kierownika Posterunku Policji w Ośnie Lubuskim, policjantów, referentów, dzielnicowych i detektywów. Łącznie wyróżniono 27 policjantów. W uroczystości poza kierownictwem słubickiej komendy i nagrodzonymi policjantami, udział wzięli także ich przełożeni. (Info.pras. KPP w Słubicach)

Pełna treść wiadomości na: slubice.tv/wiadomosci/7664,awanse-dla-27-slubickich-policjantow
slubice.tv, Źródło artykułu: slubice.tv
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słubicki

Powiat słubicki - powstały w 1999 roku w ramach administracyjnej reformy ma swoją siedzibę w Słubicach. W skład powiatu leżącego nad Odrą wchodzą następujące gminy: Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice, Górzyca. Teren powiatu w województwie lubuskim zajmuje 999 tys. km², na których zamieszkuje 47 tys. osób.

Do powiatu prowadzi wiele dróg: krajowe nr 2, 22, 29 oraz 31; wojewódzkie 134, 137 i 139, a także linie kolejowe nr 3, 273 oraz 364.

Turyści, którzy interesują się sportem powinni odwiedzić jeden z najstarszych stadionów w centralnej Europie. Chodzi oczywiście o stadion olimpijski w Słubicach. Do atrakcji należy także Muzeum Łąki w Owczarach, średniowieczne mury obronne w Ośnie Lubuskim i Collegium Polonicum, czyli placówka naukowo-badawcza, którą znajdziemy w Słubicach. Miłośnicy spędzania czasu na relaksie pośród powinni wybrać się na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą „Bobrowy Szlak”. Na niewielkim obszarze można spotkać tam prawie wszystkie typy siedliskowe lasu. Warto także zobaczyć dąb „Piast”. Ma on aż 660 lat!    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola